top of page

3 spektakle na obchody 3 maja.

We współpracy z Zrzeszeniem Klubów Polskich i Komitetem Parady Dnia Konstytucji 3 maja, serdecznie zapraszamy wszystkich do teatru. Tegoroczna parada z powodu pandemii została odwołana, ale ten majowy weekend możemy świętować w teatrze.

Chcielibyśmy zaprezentować widzom dwa nasze spektakle.

W piątek 30 kwietnia o 20.00 i w sobotę 1 maja o 19.00 zagramy „Bal w operze” Juliana Tuwima w reżyserii Andrzeja Krukowskiego. Przedstawienie jest skierowane do widzów pełnoletnich.

Spektakl ten na stałe wpisał się do repertuaru Teatru Nasz. Widzowie opisują go jako piękny i wzruszający, ale też wstrząsający. „Polecam spektakl gorąco, utopił w mnie swojej wyobraźni. Wystarczyło zamknąć na chwilę oczy, a scena zmieniała się w coś zupełnie innego, zawsze zastanawiającego. Przeżyjecie coś naprawdę dobrego" - Krzysztof Wawer.


Spektakl Bal w operze na VIII festiwalu EMIGRA zdobył nagrodę publiczności. Grany był wielokrotnie w Chicago, ale również w Milwaukee i St Louis.


Drugim spektaklem, na który chcemy zaprosić całe rodziny jest komedia „Zemsta” Aleksandra Fredry w adaptacji i reżyserii Ryszarda Gajewskiego – Gębki, którą zagramy w niedzielę 2 maja o 17.00 Zemsta to klasyka polskiej literatury. Na pewno zaskoczymy widzów współczesną odsłoną spektaklu. Nie zabraknie też dobrej współczesnej muzyki znanej wszystkim pokoleniom.34 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page