top of page

3 spektakle na obchody 3 maja.

We współpracy z Zrzeszeniem Klubów Polskich i Komitetem Parady Dnia Konstytucji 3 maja, serdecznie zapraszamy wszystkich do teatru. Tegoroczna parada z powodu pandemii została odwołana, ale ten majowy weekend możemy świętować w teatrze.

Chcielibyśmy zaprezentować widzom dwa nasze spektakle.

W piątek 30 kwietnia o 20.00 i w sobotę 1 maja o 19.00 zagramy „Bal w operze” Juliana Tuwima w reżyserii Andrzeja Krukowskiego. Przedstawienie jest skierowane do widzów pełnoletnich.

Spektakl ten na stałe wpisał się do repertuaru Teatru Nasz. Widzowie opisują go jako piękny i wzruszający, ale też wstrząsający. „Polecam spektakl gorąco, utopił w mnie swojej wyobraźni. Wystarczyło zamknąć na chwilę oczy, a scena zmieniała się w coś zupełnie innego, zawsze zastanawiającego. Przeżyjecie coś naprawdę dobrego" - Krzysztof Wawer.


Spektakl Bal w operze na VIII festiwalu EMIGRA zdobył nagrodę publiczności. Grany był wielokrotnie w Chicago, ale również w Milwaukee i St Louis.


Drugim spektaklem, na który chcemy zaprosić całe rodziny jest komedia „Zemsta” Aleksandra Fredry w adaptacji i reżyserii Ryszarda Gajewskiego – Gębki, którą zagramy w niedzielę 2 maja o 17.00 Zemsta to klasyka polskiej literatury. Na pewno zaskoczymy widzów współczesną odsłoną spektaklu. Nie zabraknie też dobrej współczesnej muzyki znanej wszystkim pokoleniom.32 views0 comments
bottom of page